Tıkanıklık Açma Resim

Tıkanıklık Açma

Tesisat Ekibi Tıkanıklık Açma Hizmeti, Genellikle eski binalarda bulunan demir boruların içerisinde kireçlenme meydana gelmektedir.Daha çok bu boruların ek yerlerinde meydana gelen bu tıkanıklarda uzman Tesisat Ekibimiz sizlere teknolojik ekipmanımız ve profesyonel kadromuz ile kaliteli hizmet vermektedir. Su tesisatından bulunan bu tıkanıklık suyun az tazyikli akmasına neden olmaktadır. Böyle bir durumda Tesisat Ekibimiz ile mutlaka irtibata geçmenizi tavsiye ediyoruz. Tesisat Ekibi teknolojik aletler sayesinde fayanslarınızı kırmadan açabilmektedir. Bu sayede temiz bir çalışma ve az bir maliyetle sizlerin sorunan çözüm bulabilmektedir. Birçok kişi bu tip durumlarda su tesisatını yenilemeyi tek çözüm olarak görmektedir. Halbuki  Tesisat  Ekimiz kırmadan yapacağı bu işlem sayesinde probleminiz %60 oranında çözüme kavuşabilmektedir. Bu sayede Uzman Tesisat Ekibi sizeleri bu yüklü maliyetden kurtararak paranızın cebinizde kalması sağlamaktadır. Tıkanıklık Açma konusunda şayet tıkanıklık 2 hafta içerisinde oluşmuş ise Tesisat Ekibimiz bu tıkanıklığı giderebilmektedir.

TESİSAT EKİBİ TIKANIKLIK AÇMA HİZMETİ 

Tesisat Ekibi Duvarın İçinden Geçen Borunun Tıkanıklığını Nasıl Gidermektedir?

Öncelikle Tesisat Ekibimiz suyun az gelmesine neden olacak problemleri inceleyerek işe başlamaktadır. Suyun az gelmesine neden olacak sebebler:

  • Demir borularda kireçlenme olması
  • Yabancı maddelerini su borunuzun içerisinde birikmiş olması
  • Taharet musluklarında bulunan filtrelerin tıkanmış olması
  • Musluklarınızın uç kısmında bulunan filtrelerin tıkanmış olması
  • Su sayacının giriş ve çıkış filtlerinde tıkanıklık oluşması
  • Ana vanada kireçlenmeden dolayı bulunan tıkanıklık

TESİSAT EKİBİ TIKANIKLIK AÇMA HİZMETİ 

Tesisat Ekibimiz tüm bu kontrolleri yaptıktan sonra sorunun kaynağını bularak teknolojik ekipmanlarımız ve Tesisat Ekibi uzman kadrosu ile kırmadan dökmeden çözüme ulaştırmaktadır. Tesisat Ekibi Tıkanıklık Açma Hizmeti konusunda Tesisat Ekibi olarak müşterilerimize ucuz ve kaliteli hizmet sunmak ile beraber sizlerin bütçenizi de düşünmekteyiz.

Tesisat Ekibi kireç birikmesinden kaynaklanan boru tıkanıklığını özel bir kimyasal madde kullanarak açabilmektedir. Bu kimyasal madde kesinlikle lavabo açıcı gibi asitik madde değildir. Eğer tıkanıklığın sebebi borularınızda biriken kireç ise Tesisat Ekibi bu kimyasal maddeleri kullanarak az akan çeşmelerinizi tekrar eski haline getirerek suyu daha verimli bir şekilde kullanmanızı sağlayacaktır. Tesisat Ekibi teknolojik ekipman ve uzman kadrosu ile müşterilerin sorunlarına ivedi bir şekilde problemin sebebini bularak temiz ve daha az maliyetle çözüme ulaştıracaktır.