Müşteri Yorumları

-
Güliz KARAALP Resim
Deniz Ali TEĞİN Resim
Serkan KARABAY Resim
Esin KAVLAK Resim
Hasan YENİLMEZ Resim
Özge ATEŞ Resim

Güliz KARAALP

İç Mimar

Benim evde uzak petekler neredeyse hiç isinmiyordu ve bende sitenizdeki bilgileri okuduğumda sebebinin peteklerin şimdiye kadar hiç temizlenmemiş olması olabileceğini düşündüğümden petek temizliği yaptırmak istedim bunun için de sizin firmanızı tercih ettim. Temizlik işlemi tamamlandığımda gördüm ki benim ev daha önce ısınmıyormuş; evde resmen ısı devrimi gerçekleşti ? Bu kadar fark yaratacağını düşünmüyordum, benzer sorunu olanlara şiddetle tavsiye ederim. Firmanıza da teşekkür ederim.

Deniz Ali TEĞİN

Öğrenci

Kalorifer tesisatımızdaki sorunu temizledikten sonra çözemeyip,üstüne üstlük kombi ile kollektör arasındaki alanı kırıp tıkanıklığı bu şekilde bulmaktan başka çare olmadığını söyleyen tesisatçının tam tersine Tesisat Uzmaniniz tarafından hiç bir kırma dökme işlemi yapılmadan ısınma sorunumuz yılın bu soğuk günlerinde yarım saatte çözüldü. Dürüst ve prensipli çalışmalarının, başarılarının devamını dilerim.

Serkan KARABAY

Web Yazılımcı

3 Katlı evimizin orta katında su sızıntısı mevcuttu eşim internet üzerinden firmanız ile iletişime geçti bilmediğin bir firma diyerek çok kızmıştım ama şans bu sefer bizden yana çıktı kurumsal duruşunuzu bozmadan devam edersiniz umarım.

Esin KAVLAK

Ev Hanımı

Mutfakta ve banyoda bulunan batarya devamlı akıtıyor geceleri ve film izlerken hep canımı sıkıyordu bir çok tesisatçı aradım kimisi gelmek istemedi işlem küçük olduğu için kimide artı ücret talep etti iyi ki sitenizi bulmuşum aradım hemen geldi arkadaşlar hem damlama sorunumu çözdüler hemde banyo bataryamı ücretsiz tamir ettiler çok teşekkür ederim.

Hasan YENİLMEZ

İnşaat Mühendisi

Peteklerim için bakım hizmeti aldım ve sonrasında aynı seviyede kombiyi çalıştırdım sonuç mükemmel. Personelinize ne kadar teşekkür etsem yeterli olmaz aldığı parayı sonuna kadar hak eden bir firma.

Özge ATEŞ

Avukat

Banyo içerisinden gelen kötü gider kokusu için hizmet aldım. Duş alırken hep geri vuruyordu geceleyin de burnumuza kötü kokular geliyordu 2 gün içerisinde tertemiz bir şekilde çözüldü 1 aydır hiçbir sorun yaşamadık.

Bize Yazın

Yorumlarınızı bekliyoruz.

Bizimle yaşadığınız deneyimleri olumlu veya olumsuz bize yazabilirsiniz.

image